12 Ocak 2015

Finansbank Kapattığım Fix Kartın Borcu Çıktı!

Ben Finansbank fix kartı yaklaşık 1 -1,5 sene önce borcumu fazlasıyla ödeyip kapattım ve telefon bankacılığıydı onay aldım kartımın hiç borcu kalmadığını ve kırıp atabileceğim söylendi. Sene 2015 oldu gelen bir maille şok oldum. 30 TL borcum gözüküyor. Hemen aradım borcumun olmadığını bunla ilgili telefon kayıtlarının bankada olduğunu söyledim ama ne fayda verdiğim para yetmemiş.

O kadar borcum çıkmış ödemek zorundaymışım ya nasıl bir iş böyle şey mi olur mu? Ben bu parayı ödemek istemiyorum neden ödeyeyim sokaktan mı kazınıyorum parayı buna lütfen bir çözüm bulun gına geldi Finansbank'tan artık bana!

Ali 272 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön