25 Nisan 2013

Finansbank Kapatmış Olmama Rağmen Hala Borcum Görünüyor!

Finansbank Ankara Necatibey şubesinden şahsım adıma kredi çektim. Daha sonra bu krediyi HSBC banka EFT yoluyla kapattım kapatmadan önce finansbank ile görüşüp borcumun şuan itibarı ile ne kadar olduğumu öğrendim. daha sonra EFT yi yolladım . EFT ye not düşerek kapatma ibaresini kullandım. Necatibey şubesinden kapatmama dair kağıt istedim ve fax yoluyla aldım.

Bugün itibarı ile cep numarama mesaj geldi ve 3164**** nolu hesabınızın 11, 75 borcu bulunmaktadır. Daha sonra bankayı arayarak ben borcumu kapattım yazı aldım dedim yetkili kişiye 96 tl gibi bir borcum olduğunu söyledi. Şaşırıyorum şuanda ben kapatmış olmama rağmen borcumu hala borcum gözükmesi hangi hakka hukuka sığıyor?

Salıhkursat 65 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön