01 Nisan 2013

Finansbank Kapatmış Olduğum Konut Kredisine Konut Sigortası Yapılarak Ücret İsteniyor!

28.03.2013 de Finansbank Çerkezköy şubesinden kullanmış olduğum konut kredisini erken ödeme yaparak cezası ve ipotek kaldırma parası ile kapatmış olmama rağmen benim haberim ve hesabımda para olmamasına rağmen ve üzerimdeki yapılmış olan tüm sigorta işlemlerini sonrası için iptal edin diye banka görevlisine söylememe rağmen hesabıma tanımlı eksi bakiyeden 1 gün sonrası konut sigortası (20020001**** poliçe nolu) 158 tl + dask (20020000**** poliçe nolu) para kesilmiş olup artı bakiye de olan hesabım eksiye düşürülmüştür ve eksi bakiye kapatılmamıştır. Dask zorunlu olabilir ama istediğim acenteye sigorta yaptırmakta özgür olduğumu belirtirim. Kesilen paraların iadesini talep ediyorum.

Ümit 66 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 25 Temmuz 2013

    Bankanin subesine gitmeden isimi halledemedim. Bu sikayet durumlarida sureci etkilemiyor malesef yinede bu bankalar istedikleri kanunsuzlugu yapiyorlar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön