22 Şubat 2013

Finansbank Kapatılan Hesaplara Rağmen Borç Çıkardılar!

19.12.2011 tarihinde vefat eden yakınımızın göztepe finansbank şubesinde olan borçlarını öğrenmek ve hesaplarının kapatılması için işlem yapmak için bankaya uğradım. şubede P** hanım , meral hanım, M** bey, E** bey, ile görüşmeler yaparak borç tutarlarını öğrendim. Ödemeler yapılınca borç kalmayacağı konusunda bilgi verildi. Bizim yaptıklarımız ödemeler ve hayat sigortası tarafından gelen ödemeler doğrultusunda borç kalmadığı bilgisi verildi. 06.11.2012 tarihinde son olarak şubede E** bey 3.342,00 tl ödeme alarak borçlarının kapatıldığı başka borcunun olmadığı bilgisi verildi. Fakat hala borç çıkarılmakta ve konu ile ilgilenilmemektedir. 444 2 900 hattı şikayet hattı dahil.

Arif 2.118 Okunma

Cevaplar

 • Arif22 Ağustos 2013

  BANKA BÜNYESİNCE ÇÖZÜLEBİLECEK HATALARI MÜDÜR SEVİYESİNDEKİ KİŞİLER DIŞINDA KİMSENİN ÇÖZEMEYECEĞİ VE HER ZAMAN ZARARIN VATANDAŞA KESİLECEĞİNİ ÖĞRENMİŞ OLUYORUZ.

 • Arif27 Şubat 2013

  şikayetletlerime ait yazılı olan referans numaraları olan ım13116582 nolu şikayet numaram ve daha sonra ım13135516 nolu şikayet referans numaram ile ilgili olarak dönüş yapılmamıştır.

 • Arif26 Şubat 2013

  kapatılan hesaplara rağmen çıkan borç ile ilgili olarak yapmış olduğum şikayet ile ilgili olarak olumlu bir dönüş olmamıştır. 0800 222 0 900 nolu telefondan seda hanım yardımcı olmaya çalışsada sorun hala devam etmektedir.

 • Arif22 Şubat 2013

  444 2 900 hattını arayarak berna hanımla görüşme yaptım. ım 13116582 numara ile şikayet kaydımı aldı. göztefe finansbak şubesine gittim özlenen hanıma durumu anlattım borç görünmediğini söyledi. şihayette bulunduğum yerden arayacaklarını söylediler. 20.02.2013 tarihinde 0216 522 47 01 numaralı telefondan ceren yılmaz hanımla görüştüm. borç göründüğünü ilgili yere aktaracağını söyledi sonra 0216 522 39 05 nolu telefondan dursun beyle konustuk . saat 14:14 sıralarında. soy isim veremiyormus şikayet edeceğimi bilgiği için siz gerekli işlemi yaparsınız bu kişiyi bulup. ceren hanıma eşimden dolayı hastanede olduğumu söylüyorum. aktarılan yerden dursun ben bir sürü bilgi soruyor hastanedeyim diyorum yardımcı olamam diyor sonra bir şekilde bilgilere ulaşıyor.ç istenilince yardımcı olunduğunu gösteriyor. kaba konuşma tarzı ile beni çok sinirlendirdiğini bildirmek isterim. dursun bey denilen kişiye tüm ödeme bilgilerimi ve nereye ne kadar ne yapıldığı söylüyorum bankadan en son görüştüğüm enver beyide söylüyorum. enver beyin demiş olduğu tutarı ödedikten sonra bütün kartlarına ve hesaplarına ait borç kalmadığı söyledi diyorum. o zaman gidin enver beyin yanından arayın demekten başka bir şey bilmiyor. o kadar göztepe finansbak şubesine gittim telefon bankacılığı şikayette bulundum. ne oldu gene aynısı ne şubeden yardımcı oluyorlar nede şikayet hattından . ben tüm borçları ödedim ve bankadan da bu konuda borcu kalmadığı konusunda bilgi verildi. 06.11.12 tarihinde son ödeme yapıldıktan sonra 2 kez vefat işlemlerine ait evrağı teslim etmiş ve kaybetmişlerdir. 3 kez enver beye son olarak borcu kalmadığını söylediği gün olan 06.11.12 tarihinden itibaren ertesi gün yani 07.11.12 tarihinde vefat evrakları teslim ettim ve borcu olmadığına dair yazı istedim. banka beni borcu olmadığına dair yazının hazır olduğu bilgisi vereceğine borcu var diye arıyor. finansbak olarak şikayetleri sizi dinliyoruz linkine iletebileceğini söylüyorsunuz. ben bu kadar yere gitmişim bu kadar kişiyle görüşmüşüm telefonda şikayette bulunmuşum çözüm olmuşmu. yok üstüne üstlük hala aynı şeyler söylenmekte borcu var. ben bütün ödemeleri yaptım borcu kalmadığına dair bilgi verildi. bu çıkan ödemeye itiraz ediyorum ve ismi yazılı olan her kişiyle ilgili işlem yapılmasını istiyorum. şikayet var hattı ile gönderilmiş olan şikayetimiş umarım dikkate alırsınız. insanlar hakkını savununca yapılan haksızlıklara karşı tüm hakkımı her yerde savunacağımında bilinmesini istiyorum.

 • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön