04 Eylül 2014

Finansbank Kapanan Kartım İçin Borç Çıkardı!

2009 -2010 yılları arasında kullanmış olduğum kredi kartımı gecikmelerle olsa da 2010 yılı içinde ödemelerimi yapıp kapandığını zannediyordum ki 4 yıl sonra beni bir hanımfendi aradı 500 tl civarında borcunuz var diyor ve Finansbank borçları bize devretti dediler.Bankaya gittim orayı ara burayı ara tam 3 aydır kayıt alıyorlar gelen ne ekstre var nede haber ola ki borcum vardı 2010 yılında iş adresim aynı ev adresim aynı 4 yıl sonramı aklınıza geldi.

Oktay 486 Okunma

Cevaplar

  • Oktay 22 Ocak 2015

    Sayın Finansbank bugün tarih 22 Ocak 2015 sizin dönüş yapmanız olamayacak çevremde kim varsa sizin kart ve hesaplarınızı kapatmak için tavsiye edeceğim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön