Finansbank Kapalı Karta Borç Çıkardı.

Serpil A. |

Fix kartım vardı limiti 1800 tl'lıydı bu kartı kapatmaya karar verdim ve bütün borcunu ödemek istedim. İnternet bankacılığından hepsini ödedim müşteri temsilcisini aradım benim borcum varmı dedim. Karşımdaki bayan 2 tl borcum olduğumu söyledi. Tekrar girdim ve borcumuda ödedim kapatabilir miyiz dedim. Tabi dedi 1 hafta içinde kapatılacak dedi bende baktığımda limitim full olduğunu gördüm. Yani borcumun olmadığını kapandı. Kartım aradan 5 ay geçti ban 500 tl borç çıkarttılar. Konuşmalar kayıt altına alındığına göre şikayette bulunmaya hazırlanıyorum. Gereken yapılsın. İnsanları mağdur etmesinler.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serpil A.
  05 Temmuz
  12:57

  rica ediyorum benı aramadan önce ses kayıtlarınızı dinleyiniz. ve kartımdan kapatılıp kaç ay sonra nekadar ödeme yaptığıma bakınız kartım elimde olmadığı halde.

 • 05 Temmuz
  11:37

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.