20 Nisan 2013

Finansbank Kapalı Karta Aidat Gönderdi!

Yaklaşık 8 yıllık Finansbank müşterisiyim. Finansbank son yıllarda çektiğim çileyi hiçbir bankadan çekmemişimdir herhalde. Bana bu kart çıkarılırken kart aidatı olmadığı bilgisi verilmişti ve bu şekilde kart çıkartılmıştı. 2 yıldır kart ücretini öyle ya da böyle ödettirdiler.

Kayıp kart için bile ücret aldılar.Bu sene ise firmaya mail yazıp bu sene kart ücreti ödemek istemediğimi ve eğer kart ücretini tekrar çıkaracaklar ise kartımı iptal edilmesi talebimi belirttim.

Firma resmen dalga geçer gibi en yüksek tutarla kart aidatını kesmiş.Böyle bir kurumsallık anlayışı, böyle bir olay olamaz diye düşünüyorum.Buradan sonuç alamazsam bu bankayı firmaya olan talebim ile BDDK' ya şikayet edeceğim.

Alihan 89 Okunma

Cevaplar

 • Alihan08 Ağustos 2013

  Finansbank konuyla ilgili sorunumu çözmemiştir. En kısa süre zarfında kartımı kapattırıp bankayla bütün ilişiğimi keseceğim.

 • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Müşterimiz ile 24/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Alihan27 Nisan 2013

  Konuyla ilgili hala bir sonuç gelmemiştir. Bankaya yazmış olduğum talep içinse arayan bir müşteri yetkilisi hiçbir şekilde çözüm odaklı değil, tamamen baştan savmacı şekilde bir üslupla konuşmuştur. Konuşmanın en sonunda da madem kart ücreti ödemek istemiyordunuz yazacağınıza arayıp kapattırsaydınız diye bir ifade kullanmıştır. Telefon kayıtlarınızdan dinleyebilirsiniz. Finansbank yine şaşırtmadı.

 • QNB Finansbank Temsilcisi20 Nisan 2013

  "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön