27 Ağustos 2013

Finansbank Kampanya Puanlarımı Yüklemedi!

Ramazan kampanyasında 4 x 75 TL lik alışverişe 75 TL parapuan kampanyasına katıldım. Kampanyada restorant dışı tüm market-gıda alışverişleri dahil olmasına rağmen , 4 yerine 5 alışveriş yapmama rağmen; iki alışverişim kampanya kriterlerine uymuyor diye puanım yüklenmedi. Bunlardan biri Pastane-tatlı alışverişi,diğeri de herhalde Türkiye'de milyonlarca insanın bildiği Makromarket bayram şekeri alışverişi.

Ayrıca Petrol ofisi cardfinans kampanyasında 4 x 75 TL' lik akaryakıta 30 TL puan yüklenecekti. Puanların kullanım süresi dolmak üzere .6 adet 100 TL üzeri PO yakıt harcaması yapmama rağmen bunu da yüklemediler.Puanlarım yüklenmediği taktirde kartımı iptal ettireceğim.

Mahmut 71 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 30 Ağustos 2013

    Finansbank herhangi bir çözüm üretmedi.Kartımı kullanıma kapattırdım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön