12 Ekim 2016

Finansbank Kampanya Puanları Yüklenmiyor.

Eylül ayı içerisinde Finansbank market kampanyasına katıldım. 50 TL'lık alışverişe 5 TL puan yüklenecekti. Ayrı günlerde 6 kez 50 TL'lık alışveriş yaptım. Puan yüklenmedi. Bankayı aradığımda Adese'nin toptan marketi olduğu ve bu yüzden yüklenmediği söylendi. Ben 17 yıldır aynı marketten alışveriş yapıyorum ve defalarca Finansbank ya da diğer bankaların market kampanyasına Adese'den alışveriş yaparak katıldım. İlk defa böyle bir bahane duyuyorum. Zaten Adese, Migros, Sincap, Beğendik vs. Gibi bir marketler zinciri. 50 TL'lık alışverişin de neresi toptan alışveriş onu da anlamış değilim. Finansbank kampanya taktiği ile kartı kullandırıp, puanları yüklemiyor ve bence haksız kazanç sağlıyor. Bir an önce puanlarımı yüklemesini istiyorum. Böyle büyük kurumlara bu bahaneler yakışmıyor.

Birsen 397 Okunma

Cevaplar

  • Birsen 20 Ekim 2016

    Herkesin alışveriş yaptığı, Adese mağazasını toptan alışveriş olarak ilan ettiniz ya. Ben bunun üzerine artık bir şey diyemiyorum. Ben sizin kredi kartınızla ve başka bankaların kredi kartlarıyla defalarca market kampanyalarına katıldım. 17 yıldır da evime çok yakın olduğu için Adese marketten alışveriş yapıyorum. Üstelik de günlük alış veriş yaparım. Yani 200 gr peynir,150 gr zeytin gibi. Hangi toptan market bunu kabul ediyor acaba size soruyorum. Komik bahaneler bulmak yerine dürüstçe biz kampanya adı altında harcama yaptırtıp sonra da para puanları yatırmıyoruz deyin. Yani müşterileri kandırıp, haksız kazanç sağlıyoruz deyin.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön