08 Ekim 2014

Finansbank Kampanya Kaydım Bir Türlü Yapılmadı.

Fix card sahibi olduğum Finansbank'ın N11.com kampanyasından faydalanmak için 3 Ekim saat 14: 30 itibariyle katılım mesajını gönderdim ancak saatler geçmesine rağmen onay mesajı tarafıma gelmediği için alışverişi yapamıyorum. N11.com'da almak istediğim ürün bu sebepten ben alana kadar biterse mağdur olacağım.

Banka kampanyalarına katılım SMS'inin onayının ilk defa bu kadar uzun sürdüğünü görüyorum. 2 defa müşteri hizmetlerini aramam rağmen beklemem gerektiğini işlemin 2 iş günü içerisinde de gerçekleşebileceğini söylediler. Bir kampanya yapılıyorsa bu kadar yavaş bir sistem olmamalı.

Yiğit 1.466 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön