Finansbank Kampanya Katılım Ücreti Kesmiş!

Mine Ö. |

Bu bankalar gün geçmiyor ki bir ücret kesintisi yapmasın. Geçenlerde firmadan aradılar, konuştular konuştular onaylıyor musun dediler, onayladık 30 TL kampanya katılım ücreti kesmişler. İptal ettim her ay 20 TL faiz diye para kesiyorlar. Bir de şimdi de aidat ücreti kesmişler. Nasıl bir bankadır bu ya?
Neyse iptal ettiriyorum Finansbank kredi kartını.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  11:48

  Müşterimiz ile 19.12.2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Şikayetvar.com tarafından mail adresinize gönderilen anketi sunmuş olduğumuz hizmet doğrultusunda değerlendirmenizi rica ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.

 • Mine Ö.
  18 Aralık
  10:11

  EVET BU KONU HAKKINDA ARAYAN OLMADI BUKADAR CİDDİ BİR BANKA İŞDE KREDİ KARTINI KAPATTILAR BUNDA SIKINTI YOK AMA BEN KART AİDATIMIDA GERİ İSTİYORUM GECEN SENE GERİ VERDİLER UĞRAŞTIRDILAR BİRAZ AMA ALDIM EN SONUNDA BUNUDA GERİ İSTİYORUM

 • 16 Aralık
  14:21

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.