02 Nisan 2013

Finansbank Kampanya Kartıma Uygulanmadı!

27.03.2013 tarihinde Anadolujet web sayfasından 672Tl 'lik bilet satın aldım.Satın alırken tüm bankaların kampanyaların yer alınan bölümde 300 tl ve üzeri alışverişlerde +3 ay erteleme Finansbank tarafından yayınlanmış olduğu için bu kartımı kullanmayı tercih ettim.Ancak bu ay gelen faturamda bilet tutarı yansıtılmış buldum.Finansbank müşteri hizmetleriyle görüştüğümde Anadolujet web sayfasında başka bir bankanın postu kullanıldığı için kampanyadan faydalanmadığım belirtildi.

Anadolujet müşteri hizmetleriyle görüşmem gerektiği belirtildi ve onlarla görüştüğümde bu konuyla alakaları olmadığını sistemlerin direk bankalara ait olduğunu belirttiler.Müşteri olarak mağdur durumdayım.

Tülin 48 Okunma

Cevaplar

 • Tülin15 Nisan 2013

  sorunum hala giderilmedi daha ne kadar beklemem gerekir ?

 • Tülin08 Nisan 2013

  Müşteri hizmetleri sorunun Anadolujet'e olduğunu belirtmiş ancak karşı firma sorunun direk Finansbank sistemlerinde olduğunu konuyla ilgileri olmadıklarını ısrarla belirtmiştir.Sorunum giderilmediği gib hala tarafıma geri dönüş yapılmamıştır.Bende sorunu bankanın network sistemlerinden kaynaklandığını düşnüyorum.

 • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

  Müşterimiz ile 29/03/.2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

 • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön