20 Mart 2013

Finansbank Kampanya Detaylarını Bilmiyor!

Otomatik fatura ödeme talimatından kazandığım 30000 para puanı 15 Mart 2013'te harcamama rağmen hem harcadığım miktar kartıma borç olarak yansıtılmış hem de kazandığım para puan geri alınmış. Halbuki "Kazanılan para puanların kullanım süresi 15 gün olup kullanılmayan para puanlar bu süre sonunda geri alınır" diyor.

Yani 15 martta dahil olmak üzere ilk 15 gün bu para puanlar kullanılabilir. Müşteri hizmetlerini aradım aynen şöyle dedi. Otomatik geri alım talimatı 15 Mart olarak ayarlanmış. Yani sistemi ayarlayan kim ise o kadar uzman ki işinde 1'den 15'e kadar sayamıyor 14'te kalıp para puanları geri alıyor. Koca banka ne kadar komik durumlara düşüyor. Yapılan yanlışlık düzeltilsin.

Fatih 409 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 21 Mart 2013

    Ben masumca yapılmış bir yanlışlık diye düşünmüştüm. Meğer özel para puan havuzu ve özel kullanımı adı altında bir düzen icat edilip zokaya gelmişiz. Tebrikler Finansbank iki müşterini de kaybettin.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön