21 Ekim 2015

Finansbank Kafasına Göre Borç Çıkartıyor!

Daha önceden tüm borcunu ödediğim ve kapatmak istediğim kartımı 50 TL para puan verelim kapattırmayın dendi. Bende ok verdim ama 2 ay sonra bana eski ödediğim borcu tekrar ekstreye koymuşlar.

Şikayette bulundum ses kayıtları ve hesap incelensin diye ama saçma bir metin okuyan bir kız bana talebiniz ret edildi gibi aptalca şeyler söyledi. Kesinlikle Finansbank ile çalışmayın, her an sürpriz çıkabilir.

Fatih 153 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 22 Ekim 2015

    Bugün itibariyle bunlarla uğraşmayayım ve haksız olarak 69.50 TL diye çıkarmış oldukları borcumu ödeyip kartı kapatayım dedim. Bukadarcık meblağ için bunları arayıp telefonda beklemeye bankaya gitmeye ve bunlarla uğraşmaya değmez dedim ama 50 TL parapuanı harcadığım ve 6 ay geçmediği için onu da borç olarak haneme yazacaklarmış. Kredi kartı limitini 1 TL yaptım ve bunlardan gelecek cevabı bekliyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Fatih Ç. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön