20 Mayıs 2016

Finansbank İzmir Karşıyaka Girne Bulvarı Çalışan Personel Hakkında...

İşimiz gereği her gün bankanızda bulunan Türk Telekom hesabımıza para yatırmaktayız.
Bu yatırdığımız parayı virman yapılması için ticari işlemleri yapan birimdeki personeliniz n***** hanıma bilgi veriyoruz. Fakat n**** hanım birkaç kez söylememize rağmen işlemi sağlamıyor.
Bugün (resmi tatil) ve hafta sonları personelinizin işlemi sağlamaması sonucu iş yerimize gelen yüzlerce müşterimizin faturasını alamamaktayız. Sırf kendisinden şikayetçi olmamak için 2 hafta önce hesabımızın Manisa/Turgutlu şubeye aktarılmasını istedik. Tahmin edeceğiniz gibi bu işlemi de sağlamadı kendisi. Personelinize konuyla ilgili gerekli uyarıyı yapmanızı istiyoruz.
İşlerimizin daha fazla aksamaması için hesabımızın Turgutlu şubeye aktarılması için şubenize bilgi vermenizi istiyoruz.

Cumhuriyet 144 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön