18 Nisan 2013

Finansbank İzinsiz Sigorta!

Finanbank'tan 2 sene önce almış olduğum konut kredisi için 1, 5 sene sonra onayım alınmadan banka hesabıma müdahale edilerek izinsiz bir şekilde sigorta işlemi yapılmış olduğunu fark ettiğim. Konu ile ilgili olarak bankaya önce telefon ile ulaşmaya çalıştım ve konu hakkında yardımcı olamayacaklarını ve şubeye gitmem gerektiğini ilettiler.

Şubeye gittiğimde konuya hakim olmayan çalışanların beni bir birine paslamaları ile geçen dakikalar sonrasında verilen cevap beni hayretler içerisinde bıraktı ( Sistem sigortasız olan müşterileri kendi sigorta firması olan Sonpo Japan Sigortaya yönlendiriyor kişilere danışmadan sigorta yaptığını söylediler ) yasal faizi ile iadesini talep ediyorum.

Handan 111 Okunma

Cevaplar

  • Handan 22 Nisan 2013

    Banka müşteri hizmetlerinden Merve Hanım dönüş sağladılar ve talebimi onaylamadıklarını ilettiler. Kendisine ayrıca konuyu aktardım ama yardımcı olamayacaklarını ilettikleri için süreci maalesef Tüketici Hakları ve avukat yolu ile çözeceğimi iletmek isterim.

  • Handan 19 Nisan 2013

    Belirtilmiş olan linkten bildirim yapmış ve bana geri dönüş yapan bayanın konudan bir haber beni aramasını ayrıca yadırgadığımı kendisine de iletmiş bulunmaktayım. konuşmalar kayıt altında tutulduğundan bence kayıt dinlendikten sonra bu bilgilendirme yazınızı yazmanız daha doğru olurdu. Ayrıca halen işlem yapılmadığı için ( değerlendirmeye alınacak bir durum söz konusu bile değildir ) pazartesi günü avukat yolu ile dönüş yapmayı planlamaktayım. Bankanıza bu bilgilendirmeyi de yaptığımı ayrıca iletirim. Bu dönüşünüz için de ayrıca teşekkürler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön