21 Mart 2013

Finansbank İstemediğim Karta Ücret Kestiler!

Çalıştığım otele gelen banka çalışanları kredi kartı istiyor musun dediler ben de kersinlikle hayır dedim. Ama bunlar kullanmak zorunda değilsin şifre almadıktan sonra sorun yok dediler. 2013 senesinin mart ayına geldik. 20 mart günü işyerinde bana mesaj geldi şu şekilde: ......ile biten son ödeme tarihli finansbank kredi kartınızın17. 00 tl asgari ödemem tutarının ödenmediğini hatırlatırız, Diye mesaj geldi. İş çıkışı bankaya gittim müşteri hizmetlerini aradı. Bana bu ücretin aylık aidat oduğunu söyledi. Ben de kartı iptal edin dedim kartı iptal edersem 65 tl para ödemem lazımmış. Şifre dahi almadığım kart bu. Ayrıca durup durmadık yerde bankamatikten bile 16 tl kesmişler.

Danış 60 Okunma

Cevaplar

  • Danış 25 Mart 2013

    bu kadar insanı zor duruma sokan rencide eden banka yoktur. bankamatik kartımdan durup durmadık yerde 16 lira kestiler yetmedi bu birde istemeden kredi kartı bırakmışlardı çalıştığım yere. neyse şifre almaszan açmassan bişey olmaz dediler aradan 1 sene geçti 65 lira borç çıkardılar. yazıktır günahtır

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön