08 Nisan 2013

Finansbank İstemeden Yaptığı Kaskoyu İptal Etmiyor!

24.02.2012 tarihinde finansbank bahçeşehir şubesinden taşıt kredisi kullandım. Bana kasko poliçemi de yapmayı önerdiler ancak herhangi bir zorunluluğum yoktu. Ben de sadece fiyat çıkarmalarını istedim ancak isteğim olmadığı halde poliçemi yapmış olduklarını öğrendim. Üstelik çıkardıkları fiyat normal fiyatın iki katı kadardı.

Müşteri ilişkileri yetkilisine poliçenin hemen iptal edilmesini benim yeni poliçeyi yaptırdığımı söyledim .Ancak o tarihten bu zaman kadar bugün, yarın iptal edilecek denilerek oyalanıyorum. Kredili hesabımdan kasko poliçesinin tamamı tahsil edilmiş ve devamlı üzerine faiz işlemiş durumda bankanın web sayfasında da şikayetimi bildirmeme rağmen hiçbirşey yapılmamıştır.

Savaş 68 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön