09 Eylül 2013

Finansbank İstek Dışı Taksitlendirme Yaptı!

Bir banka müşteriye danışmadan nasıl kendi kafasına göre taksit erteler ve taksit uzatır? ve yapmış olduğu işlemi müşterinin şikayeti üzerine nasıl iptal etmez? Kredi kartım ile yapmış olduğum 2 taksitli alışveriş banka tarafından 12 taksit ile hesabıma yansıtıldı. Bunun ile ilgili yapmış olduğum müşteri temsilcisi görüşmesi ve İnternet üzerinden itirazlar sonuç vermedi ve 12 ay beni borç yüküne soktu!

M 67 Okunma

Cevaplar

  • M 14 Eylül 2013

    müşteri hizmetlerinden arandım ve şu tavsiyede bulunuldu; madem banka fazla taksit yapmış ve bu da size fazla geliyor o halde tutarın hepsini bir seferde yatırın aydan aya hesabınızdan düşer.

  • M 12 Eylül 2013

    Sorunum çözülmediği için işlem iptaline gittim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön