Finansbank İsteğim Dışında Taksitlendirme Yaptı!

Cengiz O. |

Hepsiburada.com sitesinden yaptığım 769,00 TL'lik cep telefonu alışverişini 6 taksit olarak işaretledim . Fakat ekstremde 11 taksit gözüküyor. Hepsiburada müşteri hizmetleri ile en az 10 kez görüştüm . Bizim yapacağımız bir şey yok, biz 6 taksit çektik, gerisi bankanız tarafından yapıldı diye cevap aldım.

Finansbank'ı aradığımda ise topu Hepsiburada firmasına attılar ve oranın düzeltmesi gerektiğini söylediler. 11 olan taksit sayımın 6 ya düşürülmesini istiyorum! Not: Ek'te Hepsiburada'nın bana attığı mailin resmini gönderiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz O.
  03 Eylül
  10:06

  Cep telefonum her zaman açık, dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca hiç cevapsız çağrım yok. Arandığımı sanmıyorum. Dediğim gibi eğer taksit problemimi çözecekseniz arayabilirsiniz.

 • 03 Eylül
  09:41

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır.
  Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Cengiz O.
  02 Eylül
  14:08

  ilgilenmediler bile..

 • 22 Temmuz
  14:44

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.