Finansbank İsteğim Dışında Kredi Kartı Göndermiş!

Saim A. |

Finansbank yaklaşık 3 sene önce kendi kendine adıma kredi kartı çıkartmış ve göndermiş. Kartı aldım fakat hiç kullanıma açılmadı. Atm'ye dahi sokulmadı. Sonuç olarak kart kullanıma açılmamış ve kullanılmamıştır.

1 ay öncesinde kart aidatı borcu çıkardılar Finansbank'ı aradım görüştüm ve olan durumu anlattım benim derdimi dinlemek yerine daha çok bastırmayı ve parayıda ödemeyeceklerini söylediler kaba bir şekilde benimle konuştu. Kendisini şikayet ediceğimi söyledim bir numara verdi buraya şikayet edebilirsiniz diye fakat alakasız bir numara. Sonuç olarak bu kartın acil kapatılmasını ve kullanılmayan kartın aidatının faiziyle beraber silinmesini istiyorum. Sonuç alamazsam tüketici mahkemesine gideceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ocak
  09:20

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.