20 Haziran 2013

Finansbank İşsizlik Sigortası!

Ağustos-Eylül 2012 de işsiz kaldım. İşsizlik (ödeme Güvencesi) sigortamın yenilenme süresinin geçtiğini ve konut kredimi ödemeyeceklerini söylediler. İstanbul Pendik Çarşı şubesi ve genel merkezle görüştüm. Hayır yanıtını alınca zorlukla konut kredimi ödedim.

Kasım 2012 ayında CF Nakit hesabıma girdiğimde ana hesapta para olmadığı halde yine onay alınmadan istediğim ve geriye dönük sigorta yapamayız denen işsizlik sigortamın Haziran 2012 de başlatıldığını, Haziran-Ekim 2012 ödemelerinin de aynı gün içinde çekildiğini gördüm. 36. 75 TL x 5 ay= 183. 75 TL çekilmiş. Bankaya 3 ay önce form doldurarak bunun işlenmesi için dilekçe verdim. Hala ses yok.

İlknur 275 Okunma

Cevaplar

  • İlknur28 Haziran 2013

    finansbank işsizlik sigortası ile bizi kandırmış onu anladık. 5 yıldır ödediğimiz sigortanın işe yaramadığını da öğrenmiş olduk. sigorta yapılırken "işsiz kaldığınız takdirde bu sigorta konut kredinizi ödeyeyecek" dendi... ama bu şikayetimizden aldığımız sonuç şu: 43 gun işsiz (belgeli ispatlı) kalınmış. banka değerlendirmesi sonucu, nasıl bir mantık anlamadık 13 günlük işsizlik ödemesi yapıyor !!!! teşekkurler... 14 ayım kaldı konut kredim bitecek. ve ben bir daha kapısından girmeyeceğim finansbankın. herkese hararetle finansbank tan uzak durun demeye de devam edeceğim... saygılar..

  • İlknur20 Haziran 2013

    dilekçemizi vereli yaklaşık 2 ay oldu ne zaman haber verilecek

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Haziran 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön