27 Mart 2013

Finansbank İşletim Ücretini Geri Ödemiyor!

Kredi ödemelerim için kredili mevduat hesabı açıldı, bu hesap için 3 ayda 1 hesap işletim ücreti aldıklarını ama 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verirsem işletim ücreti almayacaklarını belirtiler. 23-3-13 tarihinde internetten 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim, müşteri hizmetlerini arayarak bu talimatları onaylattım.

24-3-13 tarihinde hesabımdan hesap işletim ücreti tahsil edilmiş. 25-3-13 tarihinde bankayı arayarak; 2 hafta önce açılan hesabımın 3 ay dahi dolmadan hesap işletim ücreti çektiklerini ve 2 adet fatura talimatı verdiğimi söyledim. bana verilen talimatların onay sürecinde olduğunu bugün onaylanacağı çekilen tutarı iade etmeyeceklerini söylediler.

Can 287 Okunma

Cevaplar

  • Can27 Mart 2013

    tutarın iadesi için finansbank'a teşekkür ederim

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön