29 Mart 2013

Finansbank İşletim Ücretinde Çifte Standart!

Finansbanktan şubat ayı içerisinde konut kredisi kullandım. Adıma kredi hesabından ayrı 2 tane hesap açıldı. Hesap işletim ücreti kesilmemesi için 2 otomatik ödeme talimatı vermem gerektiği söylendi. Ben 3 tane talimat verdim. Fakat bu ay içerisinde 2013 yılı hesap işletim ücreti olarak 27 TL hesaptan para kesildi.

Konuyu Finansbanka ilettiğimde müşteri temsilcisi otomatik ödeme talimatının yeterli olmadığını, kredi kartımıda faal kullanmam gerektiğini söyledi. Diğer şikayetleri de okuduğumda burada tarafıma kişisel bir tavır olduğunu anladım. Finansbankı bu davranışından dolayı kınıyorum.

Eyüp 56 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön