04 Nisan 2013

Finansbank İşletim Ücreti Şikayetime Dönülmedi!

Bankanıza başvurmuş olduğum ım13129164 numaralı şikayetime ve bankanızın bize ulaşın linkinden kredi masraflarım ilgili sorunuma dönüş yapılmamıştır.

Gökhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 11 Nisan 2013

    yazılı baş vuruma dönüş yapılmamıştır 22/03/2013 tarinde sadece yeniden değerlendirilicek diye bir msj atılmıştır.ama bir arama ve açıklama yapılmamıştır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 22/03/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön