18 Eylül 2013

Finansbank İşletim Ücreti Alıyor!

Hesap işletim ücreti almayalım iki fatura otomatik ödeme talimatı verin dediler verdik . Bize açalım mı diye sormadan açılan KMH email değil ,ekstre yolluyorlar. Her ay neredeyse 10 TL hesap özeti ücreti, hesap işletim ücreti hemde iki ayrı kalemde, onuda anlamış değilim .

Şubeye gittim, merkeze email yolladım ;onlar ilgilenecekler benim yapabileceğim bir şey yok diyor. Finansbank, resmen insanı mağdur ediyorlar . Al takke ver külah ,hep bir şey icat ediyorlar . Yeter artık ya. Ben kredi kullanıyorum, faizi zaten ödüyorum ,dosya masrafı altında zaten kesiyorsunuz, birde bunu çıkarmayın.

Seyhan 68 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön