15 Ocak 2015

Finansbank İşletim Ücreti Alıyor.

Kullanmaya başladığım günden itibaren hesabımdan otomatik olarak tahsil edilen tüm ücretin iadesini istiyorum. Zaten adı üstünde kredili hesap. Kullandığım para faiziyle geri alınıyor. Bir de üstüne yüksek oranda hesap işletim ücreti alınıyor.

Burak 215 Okunma

Cevaplar

  • Burak17 Ocak 2015

    Şikayetmden dolayı her 3 ayda bir kere kesilen tutarlardan sadece bir tanesi bir kereye mahsus hesabıma geri yüklendi. Fakat daha önce tahsil edilen ücretlerin iadesi gerçekleşmedi. Üstüne üstlük bundan sonraki dönemlerdede bu kesintinin yapılmaya devam edilecek olması nedeniyle şikayetimi tekrarlıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön