03 Haziran 2013

Finansbank İşletim Ücreti Alıyor!

1 yıl içinde hesabımdan tam üç kez toplamda 67,5 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. Beni arayıp bana bunu iade edemeyeceğinizi söylüyorsunuz. Bunun iade edilmesi gerektiğini siz de çok iyi biliyorsunuz illa ki dilekçe ile uğraşıp tüketici hakem heyetine mi gidelim?

Yaptığınız düpedüz haksız kazanç. Amacınız sadece uğraştırmak ise eğer, siz bu ücreti iade edene kadar gerekli yerlerde hakkımı arayacağım, sonra da hem kredi kartımı hem de hesabımı kapatacağım.

Gökhan 58 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Haziran 2013

    Müşterimiz ile 17/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön