Finansbank İşletim Ücreti Aldı.

Soner K. |

Daha önce de aynı konuyla alakalı şikayette bulunmuştum ama bu sefer Finansbank durumu abarttı. 3-4 gün önce internet üzerinden vadesiz Euro hesabı açtırdım. 27 haziran tarihinde açtığım için banka hesabı açar açmaz 10 Euro'luk bir rakamı hesap işletim ücreti adı altında kesti.

3 ayda bir kesilen bu rakam nisan-mayıs ve haziran aylarının kesintisi oldu ve benim hesabı açtığım tarih ise 27 haziran. İnsan yasal yollarla kandırıldığında bu daha üzücü oluyor. Daha önce tüketici mahkemesi yoluyla bu tip kesintileri geri aldım ama her seferinde bu yola başvurmak insanı yoruyor. Artık yakın zamanda herkes eskisi gibi yastık altında saklamaya başlayacak. Devir kötü...

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner K.
  07 Temmuz
  20:13

  bu sitede firmalar genelde müşteri arandı görüşüldü çözüldü gibi şeyler yaxıyorlar ama çözülen bi durum yok evet arıyorlar ama bu bi çözüm olmuyor...

 • Soner K.
  04 Temmuz
  16:48

  evet mesajla cevap verdiler.olumsuz sonuçlanmış.çok yardımcı oldu arkadaş lar allah razı olsun.bugün yarın gidi phesaplarımın tamamını kapatacağım.bi daha da finansbankın önünden geçmem.

 • 03 Temmuz
  09:24

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.