Finansbank İradem Dışı İşlem Yapıyor!

Diyap M. |

Bankanıza kayıtlı **** **** **** 5583 numaralı kredi kartımdan kesilen aidatı yasal işlemler sonucu tarafıma iade edildi. Ancak bankanız internet şubesinde kartımın "İSTEĞE BAĞLI KAPALI" gösteriyor. Tarafıma yollanan sms'ten anlaşılan tek şey yasal olarak haklı çıkmam sonucu banka politikalarınızı bahane etmeniz.

Anca bu konuda kartımın açılması hususunu 30 Nisan 2013 tarihinde tarafınıza yazdım (IM****48). Ekranda şikayetimin sonuçlanmış olması görünse de tarafıma yanıt ulaştırılmadı. Ayrıca size şikayetimde belirttiğim emsal karar ile yaptığınız kart kapama işleminin de sonuçları sabitlenmiştir. Yasal işlemlere konu olmak üzere yanıtını ulaştırınız.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Diyap M.
  27 Haziran
  21:05

  Konu tarafınızca sağlanan iletişim matbu yanıtlardan öteye gitmemesi ve bankayla birebir olan görüşmenin sonuçlanmaması ile yasal işlemlere intikal etmiştir.

 • Diyap M.
  25 Haziran
  22:31

  Yeterli açıklama yapılmadığı gibi emsal kararlarla sabit bir konuda olumsuz yanıt verdiler her zamanki gibi. Ayrıca yazılı bilgi vermekten de çekinildiğini anladığımın altını çiziyorum...

 • 20 Mayıs
  09:38

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.