22 Nisan 2013

Finansbank İptal Sonucu Taksitler!

Diğer kredi kartlarımı daha az kullanıp Finansbank kredi kartımı gayet yüklü bir şekilde kullanmama rağmen (hatta limit artırımı aldım sürekli) diğer kartlarımdan daha yüksek aidat ücreti alınması, üstelik vadesiz hesabımdan da sürekli hesap işletim ücreti tahsil edilmesi sebebiyle kartımı iptal ettirdim.

Ama taksitli alışverişlerimin ödemeleri ve karttan kullandığım anında kredi ödemelerinin tek seferde ilk ekstreye yansıtılmasını yasal olduğunu düşünmediğimden tüketici haklarına aykırı işlem olduğunu bildiğimden dolayı Finansbank' tan şikayetçiyim!! Başka bir bankanın kredi kartını iptal ettirip; taksitli ödemeleri yine taksitle ödemeye devam ederken FinansBank ın yaptığı da nedir?

Umut 51 Okunma

Cevaplar

  • Umut26 Nisan 2013

    Resmen dalga geçiyor Finansbank.. Alakasız bi şekilde geri dönüş yaptılar; sanki ben kart aidatının iadesini istiyormuşum gibi ayrı telden çaldılar.Ben iptal edilen kartımın ödemelerindeki taksitlerin devam etmesi gerektiğini,çektiğim anında kredinin de taksitli devam etmesi gerektiğini ifade etmiştim oysa..hadi hepsini birden alıyorsunuz,kredi erken kapama indirimi için önceden aramalıymışım,geri dönüşü yokmuş.. Ama neyse az önce gittim şubeye tüm borçlarımı ve hesaplarımı kapadım,yasal olarak mahkeme hakkımı da kullanacam; böyle ballı müşteriyi zor bulurlar artık..

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön