10 Nisan 2013

Finansbank İptal Olan Karta Ekstre Geldi!

İstanbul Mecidiyeköy Finansbank çalışanı ve çağrı merkezinden görüştüğüm hanımefendiden , kalan bakiyemin hesaplanmasını ve kredi kartımı iptal edilmesini istedim. Bana söylenen bakiyeyi ödedim ve kart imha edilerek tüm hesap bilgileri iptal edildi.

Daha sonra ay sonununda e-mail adresime kredi kartı ekstresi 21. 60 TL borç bilgisi geldi. Bankaya gidemiyorum çağrı merkezinden de işlemimi halledemedim ibraname istediğimde gerek yok borç kapandı dendi üstüne basarak sordum bana borcumun kapandığını ve hesaplarımın iptal olduğu bilgisi verildi. Ayrıca tüm borç ödenerek kapatılmış kartıma nasıl olur da ekstre gönderilir. Acil mağduriyetim giderilsin sonunda tüketici haklarına başvuracağım.

Cevaplar

  • Ümmügülsüm 03 Ağustos 2013

    halen extere gönderiliyor finansbanka hiç güvenim kalmadı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön