10 Nisan 2013

Finansbank İptal İsteği!

Cardfinans Gold kredi kartıma 65 tl kart kullanım bedeli yansıtılmıştır. Tüm harcamalarımı bu kart ile yapmaktayım, 7 adet otomatik fatura ödeme talimatım bağlıdır. Bu kadar yüklü çalışmama rağmen ayrıca kullanım bedeli yansıtılması hiç doğru değildir. İade istiyorum.

Sakin 45 Okunma

Cevaplar

  • Sakin 10 Nisan 2013

    sizi dinliyoruz linki ile bağlantı kurulamamaktadır. sürekli hata mesajı vermektedir. telefon ile görüştüğümde ise koşulsuz şartsız kredi kartım talebim üzerine kapatılmıştır. bundan sonraki sürecinizi ve pazarlama bölümünüzün dönüşünü acil beklemekteyim. firmalar en çok pazarlama bölümlerine bütçe ayırırken bu kadar kolay müşteri kaybının olması şaşırtıcıdır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön