01 Mayıs 2013

Finansbank İptal Ettirdiğim Kredi Kartımın Yıllık Aidatını Ödüyorum!

Bundan 3 veya 4 ay önce kredi kartımı yıllık aidatı yüzünden iptal ettirdim. peşinden bankanın müşteri hizmetleri beni arayarak yıllık aidatı olmayan fix kartı önerdiler bende kabul ettim şimdi ekstreme baktığımda yıllık aidat görüyorum bunun içim müşteri hizmetlerini aradım bana verdikleri cevap fix kartımı 1 tl lik bile kullanmış olsaydım kartım aktif olacakmış.

İptal ettirdiğim kredi kartımın da iptali sonuçlanacakmış bende kendilerine 1 tl ödemek varken neden 65 tl ödeyeyim 3 ay önce müşteri kazanmak için yaptığınız tutumu şimdi neden sergilemiyorsunuz dedim fix kartı kabul ettiğime o kadar çok pişmanım ki 3 ay önce verdiğim karardan dönmeseydim bugün 65 tl ödemek zorunda kalmayacaktım.

Gökmen 35 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön