13 Mayıs 2013

Finansbank İptal Ettiğim Kartla Başkasının Elektrik Faturası Ödeniyor!

Eski ikamet ettiğim evin fatura ödemeleri için otomatik ödeme tarihi vermiştim daha sonra evden taşınacağım için kredi kartını ve ödemeleri iptal ettirdim. Evden taşındım ve 1 yıldır bu kartı kullanmıyorum ve 1 kuruş borcum da bulunmamaktadır.

En son 2012 yılının mayıs ayında borcunu ödeyerek kapattığım kredi kartı ile tam tamına 1 yıl sonra otomatik ödeme talimatını kendiliğinden tekrar devreye sokup o evde oturan başkalarının elektrik faturasını ödüyorlar. Paramı geri istiyorum ve kredi kartını kapatın artık. Paramı geri ödeyin. 1 yıldır kart kapalı olduğu için ekstre bile gelmedi kredi kartında 1 yıldır hiçbir hareket yok ne oldu da birden kart açıldı ve başkasının faturası ödeniyor.

Kemal 73 Okunma

Cevaplar

  • Kemal17 Mayıs 2013

    İncelediniz ve sonuc ne oldu param iade edilmis gozukmuyor

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön