Finansbank İptal Edilmeyen Taksitler!

Eyüp Ş. |

Finans banktan aldığım kredi kartımı geçen aylarda iptal ettirdim. İptal ettirme sırasında Finansbank çalışanı taksitli alışverişlerin iptal edileceğini söyledi. Ben de kesinlikle taksitlerimi iptal edin dedim ama finansbank iptal ettirdiğim kredi kartındaki taksitleri iptal etmeyerek hala ekstre gönderiyor.

İptal ettirdiğim kredi kartının 20 TLlik taksitli borcu için uğraştıran ve taksitleri iptal etmeyen finans bank yetkililerinin taksitlerimi iptal etmesini ve tek ekstrede bunları yansıtarak bankaları ile olan ilişiğimi kesmelerini istiyorum. Bunun yanında fazladan ödediğim 2,65 TL'minde 62*****59 numaralı İş Bankası hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eyüp Ş.
  08 Mart
  13:08

  Ya bu bankayı anlamıyorum. Muhtelif zamanlarda beni aramışlar ama ulaşamamışlar. 7 gün 24 saat açık olan telefonuma çağrı gelmeden, biz seni aradık, ulaşamadık, siz bizi arayın sonucu öğrenin diyorlar. Oldu canım, sizin müşteri yolma hattınızı arayayım size ulaşana kadar 10 tl param uçsun... Bu kadar da olmaz ya...

 • 04 Mart
  11:31

  "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş."