Finansbank İptal Edilen İşlemden Ücret Kesti

Ayşegül B. |

Bankanızda önce maaş hesabım vardı. Sonra maaş aldığımız banka değişti. Bu sebeple maaş hesap hiç kullanmadım kk. kullanıyorum. Ocakta hata ile maaş hesp. bir ödeme yaptım hemen 1 saat dahi geçmeden müşteri hiz. arayıp iptal ettirdim. İşletim ücreti kesildi. İşlemi iptal ettirdiğimde sordum müş.hizmetl. bayan işlemin iptal edildiğini hesaba borcunuz kalmadı dedi.

İki kez tekrar aradığımda sistemde eksi bakiye yok, sorun yok dedi. Ama şimdi bana kullanmadığım ve hemen iptal ettirdiğim işlem için 34 tl işletim ücreti kesiliyor. Uzun yıllardır bankanızın kk müşterisiyim. Bu gibi sorunlarla uzun vadeli müşterilerinize sorun yaratmanız çok üzücü.

Lütfen iptal edilen bir işlem için kesilen işletim ücretini iptal ediniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  15:29

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.