19 Mart 2013

Finansbank İpotek Fek Yazısı Verilmedi!

Daha krediyi kullandırırken mağdur edildim.Konut destek kredisi altında ikinci ve faizi daha yüksek bir krediyi zorunlu tuttular.Daha sonra extradan 2 hesap açıp bu hesapları zorunlu tuttular. Bu hesaplardan da 5 yıl boyunca hesap işletim ücreti aldılar.İlgili yasa tüketici lehine olmasına rağmen,bide üzerine, bir sürü sigorta yaptırılıp bunları zorunlu gösterdiler.

Özellikle bir hukuk bürosuna danıştım.Yatırma yasal değil denilince yatırmadım.Anladım ki 3 yıl bu sigorta ücretlerini de boşuna ödemişim.Daha sonra kredimi erken kapattırdım.%2 ceza kestiler. üzerine birde 400 ipotek fek ücreti çıkardılar.Kurtulaymmda diyerek yatırdım, bir hafta geçti hala ipotek fek yazısını vermediler.

Göksel 203 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön