19 Eylül 2013

Finansbank İpotek Fek Ücretini İade Etmedi!

Finansbank, "İpotek Fek Ücreti" adı altında hukuksuz olarak aldığı bedeli İstanbul T. C. 2. Tüketici Mahkemesi'nin 2012/983 ESAS 2013/1140 no'lu kararına rağmen tarafıma iade etmemiştir.

Zira Hukuk devleti olduğu söylenen Türkiye Cumhuriyeti'nde artık mahkeme kararları bile uygulanmamaktadır. Kararları uygulanmadıktan sonra Tüketici Hakem Heyetleri, Mahkemeler olsa ne olur olmasa ne olur!

Mehmet 152 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 23 Eylül 2013

  Finansbank, "İpotek Fek Ücreti" adı altında hukuksuz olarak aldığı bedeli yine ikinci bir hukuksuzluk yaparak 50 TL eksik (350 TL) olarak yatırmıştır. Gerekçe olarak hesap işletim ücretini önüme koymaktadırlar. Oysa ki hesabı kredimi kapattıktan bu yana hiç kullanmadım. Kesintiyi geriye dönük olarak 2012 yılından itibaren yapmışlar. Demek ki bu hesap daha eski bir tarihte açılmış olsa paranın tamamını Hesap İşletim Ücreti adı altında benden tahsil edip bir şey vermeyecekler. Aslında parayı almaya Şube' ye (Yenibosna-Çarşı şubesi) gittim fakat kasten elden vermeyip masraf kesebilmek için hesaba yatıracağız diyorlar. Haklarını arayacak olanlar lütfen dikkat!

 • Mehmet 23 Eylül 2013

  "Sizi dinliyoruz" linki ile aslında bizi dinlemiyorsunuz. Geri dönüş alamadkıtan sonra bizi dinleseniz ne olur?

 • Mehmet 23 Eylül 2013

  Şube personelleri banka lehine olduğu zaman müşterilerine son derece igili olduğu halde, aleyhine durumlarda kasten ilgisiz davranıp, yüzlerine dahi bakmamaktadırlar. Gitse de kurtulsak modu bu olsa gerek. Ayrıca şube çalışanları telefonlara bakmamaktadırlar. Böyle bir bankayla çalışmak kim ister?

 • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön