Finansbank İpotek Fek Ücreti Alıyor.

Ceyhun T. |

Finansbank'ın 18**30 no'lu konut kredisi müşterisiyim. Borcumu ödedim ve ipotek feki için 350,00 TL karşılığında bir kağıt parçası verildi. 14/08/2013 tarihli tapu müdürlüğüne yazılan yazıda“1. derecedeki ipoteğimizi fek ettiğimizi bildirir, gereğinin yapılmasını arz ederiz” yazıyordu.

Finansbank’ın tarafımıza verdiği ipoetek fek yazısı tapuya götürdüğümüzde “Bu evrak banka tarafından posta ile gönderilecek, elden evrak almıyoruz” denilmiştir. Bizleri tebligat için
kullanmış ve bizlerden ücret almışlardır. Son telefon görüşmesinde ise ikinci bir fek yazısının yazıldığını ancak 17,50 TL tapu harcı yatırılması gerekiyormuş dediler. Böyle hizmet olmaz. BDDK'na dahil her merciye şikayet edeceğim.

Etiketler :

İpotek İşlem Ücretleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  09:44

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.