06 Nisan 2013

Finansbank İpotek Fek Ücreti!

Konut kredimin ödemeleri bittiğinde ipoteği kaldırmak için banka 200 TL talep etti.Bunu yatırmak zorunda mıyım diye sorduğumda banka çalışanı bu parayı tüketiciden aldıklarını, tüketici hakem heyetine başvurduğumuzda geri ödediklerini söyledi.Ben de bu doğrultuda hareket ettim ve lehime karar çıktı.Banka karar gereği başkalarına ödediği ipotek fek ücretini tarafıma ödemeyerek karara itiraz etti ve tarafıma dava açtı.

Banka sayesinde mahkeme ile de tanışmış oldum.Neden başkalarına ödeme yapılırken bana dava açıldığını çok merak ediyorum ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Sibel 389 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön