30 Nisan 2013

Finansbank İmza Atmadığım Krediden Mesul Tutuluyorum!

%1 hisse ile ortağı olduğum firmanın yetkilisi bilgim ve imzam olmadan üsküdar şubeden kredi çekiyor ve ben bundan mesul tutuluyorum. Şirket ortaklığımı 5/3/2013 itibarı ile sona erdirdim her türlü yetkili kurumdan. şubeye evrakları bildirdim. fakat ısrarla ben aranıyorum. hukuki olarak öğrendiklerime dayanarak %1 hissem devam etse bile ( ki etmiyor ) kredi kullanımında herhangi bir kefillik söz konusu değil ise bundan beni mesul tutmamanız gerekiyor.

Ne şubeye gidip kefil oldum nede kredi için onay yazısı veya herhangi bir evrak vermedim. konu ile ilgili şubeye de merkezden arayan arkadaşlara da derdimi anlatıyorum ama ısrarla aramaya devam ediyorlar. bbdk ya mı bildirmeliyim ?

Selda 74 Okunma

Cevaplar

  • Selda03 Mayıs 2013

    şikayetim ile ilgili bu gün tekrar arandım halen bu borçtan ben mesul tutuluyorum. BBDK ile görüşmelerim devam etmektedir. ALdığım sonuca göre işlemlerimi avukatım aracılığıyla devam ettireceğim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön