28 Ağustos 2014

Finansbank İlgisizlik!

Trafik sigortamın iptaline istinaden sigorta şirketi tarafından iade edilen 208 tl Finansbank kredi kartıma yollanmış. 22 temmuz da yollanan bu para için arayıp durumu izah ettim ve para yok sigorta şirketini arayın dedi müşteri temsilcisi. Aradım ve paranın yollandığını ibraz ettiler bana. Tekrar Finansbank müşteri temsilciliğine bağlandım ve bu sefer bana bir kayıt açtılar.

Daha sonra başka bir olayla ilgili beni aradılar, meğerse kayıt başka bir işlem için açılmış. Bir hafta içinde dönüş yapılacak dendi ve aradan 19 gün geçti ve ben aradım bugün. Bu sefer bana bir mail atıldı ve bir belgenin imzalanıp yollanması ve bu işlemin 45 gün sürebileceği söylendi. Bir bankaya yakışmayan ilgisizlik.

Ali 1.597 Okunma

Cevaplar

  • Ali31 Ağustos 2014

    Sayın yetkili merhaba.vermiş oldupunuz cevaba teşekkür eder ve birkaç soru sormak isterim;Yanlış açılan kayıtlarınızda beni arayıp ulaşamamızdan mı oluyor acaba sayın yetkili??yada müşteri temsilcinizin paranız gelmemiş sigorta şirketini arayınız diyerek başından savmasıda beni arayıp ulaşamamanızdanmı oluyor acaba sayın yetkili?yada en geç bir hafta içinde dönüş yapılacaktır denildikten sonra 19 gün içinde bir daha aramamanız , yine beni arayıpta ulaşamamanızdan mı sayın yetkili?bir aydan fazla süre geçmesine rağmen istenen yeni bir itiraz formunun 45 gün daha sürebilir denmeside , bu işlemin aslında en başında yapılması gerekirken bir ay sonra birkaç işlem yapıldıktan sonra başlaması da benim telefonuma gelen aramayı görememem yüzünden mi sayın yetkili?banka olarak ilgisizsiniz diyerek açmış olduğum şikayet yazısına istinaden bana vermiş olduğunuz cevaba ,yani arayıp bana ulaşamamanızı belirtmenize sebep olduğum için, başımdan geçen olaylar adına bankanızdan özür dilemek isterim..saygılarımla...

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön