Finansbank İlgisizliği ve Geç İşlem!

Eren K. |

08.04.2016 günü 17.30 sıralarında Finansbank müşteri hizmetlerine şüpheli işlem bildiriminde bulunmuşum, kartımı iptal edip hesabımı blokelediler. 8 gündür hesabımdan harcama yapılıp yapılmadığı konusunda bilgi verilmedi.

3 defa şubeye gittim en az 10 defa müşteri hizmetlerini aradım hesap bölmeli olduğu için bilgi vermiyorlar. Bugün maaşım yattı, maaşımızda çekemedim. Lütfen mağduriyetimi giderin. Güvenlik biriminiz bana cevap versin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren K.
  01 Mayıs
  00:31

  Hep aynı standart cevabı verecekseniz şikayetvar a neden cevap yazma zahmetinde bulunuyorsunuz.

 • Eren K.
  15 Nisan
  14:33

  08.04.2016 günü 17.30 sıralarında Finansbank müşteri hizmetlerine şüpheli işlem bildiriminde bulundum kartımı iptal edip hesabımı blokelediler. 8 gündür hesabımdan harcama yapılıp yapılmadığı konusunda bilgi verilmedi. 3 defa şubeye gittim en az 10 defa müşteri hizmetlerini aradım hesap blokeli olduğu için bilgi vermiyorlar. Bugün maaşım yattı, maaşımızda çekemedim. Lütfen mağduriyetimi giderin. Güvenlik biriminiz bana cevap versin.

 • 15 Nisan
  13:25

  Müşterimiz Sn. EREN K. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.