23 Şubat 2013

Finansbank İlgisiz ve Çözümsüz Banka!

Sürekli Finansbankası Şişli şubesiyle çalışıyorum sırf bu yüzden ev kredimi ordan çektim ilk başta dedikleri masraflarla çektikten sonraki masraflar aynı değil oranı düşük verdik size diyolar sonraki çıkan masraflar oranı da geçiyor diğer banakların aldıkları masrafın 2 katını alıyolar.

İtiraz edincede bu böyle işinize gelirse yapıyolar resmen muhattap olduğunuz kimseler daha da soğuk ve işine gelirse yapıyolar. Yeniden yapılandırma istedim istedikleri para yapılandırma yapmaya değmeyecek kadar oranı düşürüyor. Babamla aynı anda aldık kendisi Ziraat Banakaşı'ndan aldı yapılandırmasınıda yaptı tek kuruşta ödemedi her indirimden haberdar edip yardımcı oluyolar.

Aysun 465 Okunma

Cevaplar

  • Aysun10 Ekim 2013

    FİNANSBANKASINDAN UZAK DURUN ASLA MUHATTAP BULAMAZSINIZ İŞLERİNİ GÖRDÜKTEN SONRAAAA!!!!!!!!!!!!

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön