06 Eylül 2016

Finansbank İlgisiz Bankacılık.

Küçük bir e-marketing işletmem için tek banka olarak tercih edip kullanmakta olduğum Finansbank hesabımla ilişkin pos cihazımı sadece mail order özelliğinde kullanmaktaydım. 2 ay önce çekim işlemi yapamaz oldum ve düzelmesi için 1 hafta kadar bekledim. Ancak olayın sistemden olduğu ve pos cihazımın değişmesi gerektiği belirtildi. Peki diyerek değişimi bekledim. 15 günde pos destek ekibi ancak gelip cihazımı değiştirdi. Kendilerine sormuş olduğum "Kullanmakta olduğum özelliklerde bir değişiklik olmamıştır değil mi? " soruma "Hayır aynen kullanmaya devam edebilirsiniz" olarak cevap aldım. Sonraki günlerde gerçekleşen satış işlemi için mail order çekim yapmak istedim ancak bir türlü işlem gerçekleşmedi. Yana yakıla pos desteği aradığımda "mail order tanımlamanız yok" dendi ve bunun için şubeyi aramam gerektiği söylendi. Şubeye onlarca mail attım dönüş olmadı. Özetle 1 aydır ticaret yapamıyorum.

Ömer 79 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 06 Eylül 2016

    Zaten web sitenizden şikayet kaydım vardı ona da dönüş yapılmadı. Cuma günü pos cihazınızı iade ediyor ve bankanız kredi kartlarını hesaplarımı kapatıyorum. Basit bir işlem için 1 aydır bekletmeniz anlaşılır şey değil!

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Eylül 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön