07 Şubat 2014

Finansbank İle Avukatlık Oldum!

Finansbank'tan kullanmış olduğum bir adet tüketici kredisi ve onunla birlikte bana itelenen bir ek hesap yüzünden az önce avukatlık olduğumu öğrendim. Bana verilen bilgi 3 aydır ödeme yapmadığım şeklinde. Bu kadar uzun bir süre ödeme yapmamış olmam söz konusu bile değil.
Bankaya TEB üzerinden göndermiş olduğum ödemeleri asıl hesaba değil bankanın kafasına göre
bir yerlere çektiğini de daha önce Üsküdar şube personelinden teyit etmiştim. Ayrıca az önce görüştüğüm F. isimli müşteri temsilcisinin üslubu da tam bir kabalık örneği. Demek ki saçma sapan işleyişleri yüzünden hukuk servisine yönlendirilen bir müşteri ile bu tarzda konuşuluyor bankanın müşteri politikası gereği.

Özlem 210 Okunma

Cevaplar

  • Özlem31 Mart 2014

    Asla ve asla bir daha kuruşumu emanet etmeyeceğim tek banka!!!

  • Özlem09 Şubat 2014

    Sayın Finansbank; size sadece bu konu için değil daha önceki sorunlarım ve şikayetlerim için de belirttiğiniz yol üzerinden bilgi verdim. İnanın çok da umurunuzda olduğunu düşünmüyorum. Gerçekten çok ama çok kötü bir hizmet anlayışınız var. Nasıl bir hata yapıp da sizinle çalıştım, kendime öyle kızıyorum ki... Neyse ki şu hesabı kapatıp sizden sonsuza kadar kurtulacağım :)

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön