11 Mayıs 2013

Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurum Onaylanmıyor!

FinansBank'a küçük bir kredi başvurusu yaptım. Şube bireysel personeli 5030'a T.C. numaramı Sms göndermemi onay gelirse vereceğini söyledi, gönderdim ama onaylanmadı. Kredi puanım yok diye onay vermiyorlar. Şimdiye kadar ihtiyacım olmadı kredi de almadım kredi kartı da bu suç mu yani? 2000 TL kredi vermeye korkan bankaların yüzünden şimdi her başvuruda kredi notu dedikleri not sisteminde notum düşmekte.

Araç kredisi istemedim, konut kredisi istemedim yada arsa kredisi istemedim sadece 2000 TL'ye ihtiyacım var dedim o kadar.

Mesele puan ise cesur olun kredi verin ödediğim zaman hem benim puanım yükselsin veya not alayım, hemde sizin notunuz yükselsin Sikayetendex'te.

Kadir 429 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 14 Mayıs 2013

    Finansbank benimle irtibata geçmemiştir ve bilgi vermemişlerdir.

  • Kadir 13 Mayıs 2013

    "En Kısa Süre" de cevabınızı bekliyorum Finans Bank.

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön