Finansbank Hizmet Kalitesi Konusunda Oldukça Verimsizler!

Ramazan E. |

İnternetten uçak bileti alacağım 3D Secure sistemi için telefon numarama mesaj gelecek fakat numaramı artık kullanmıyordum. Müşteri hizmetlerini aradım bana Atm'den olduğunu söylediler gittim Atm'de yapamadım tekrar aradım bu kez öyle olmayacağını ve bir sabit numaranın yanında olmam gerektiğini söylediler.

Gittim bir arkadaşımın yanına sabit numara buldum dedim bu kez de bana kartınızda tanımlı bir sabit numara olması gerekiyor dediler. Oyun oynar gibi daha sonrada faks çekmem gerektiğini ancak bu yolla değişim yapılabilineceğini söylediler.

Ben Artvin/Hopa'da okuduğum nedeniyle en yakın şubeleri 90 km civarı uzakta bu sorunuma çözüm bulmadıkları gibi şikayetimi de umursamadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan E.
  19 Eylül
  14:57

  var olan şeyleri sunmak çözümse çözüldü. ama isteğim bu problemlerin devamı olmasın o da olmadı

 • Ramazan E.
  05 Eylül
  19:12

  sizi daha önce bu konuda aradım ve öneride de bulunmak istiyorum kısmından iletişim kurdum ve ATM'lerden şifre değiştirme işlemi hakkında bildirdim. daha sonra dönüş sağlandı ve sadece bana bulunan alternatif yolları söylediler.

 • 05 Eylül
  17:19

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.