30 Temmuz 2016

Finansbank Hisse Senedi Alım Talebi.

4 aydır Enpara.com müşteri olup bankanızdan gayet memnunum ancak Enpara.com üzerinden hisse alım satımı hizmeti verilmemesi bankanıza hiç yakışmıyor. Ne yazık ki biz en para müşterileri olarak hisse alım satımı için diğer bankalara gitme mecburiyetinde bırakmaktadır.

Kısaca açıkladığım sebepten ötürü Enpara.com hesaplarından hisse senet alım satım hizmeti verilmesini en derin saygılarımla birlikte talep ederim.

Ayberk 1.488 Okunma

Cevaplar

  • Ayberk 08 Ağustos 2016

    Huzurdaki istekle ilgili herhangi bir görüşme yapılmamıştır. Ancak ben aradım, konuyla ilgili zoraki bilgi alabildim. Olması gereken şuydu: Bankanın ilgili sorunla alakalı araması ve bilgi vermesi gerekirdi. Fakat tarafımı aramadı, ben aradım... .

  • Ayberk 30 Temmuz 2016

    Bankanız, yukarıda belirtmiş olduğum sorunu, diğer ifadeyle: noksanlığı, eksikliği çözecek güce sahip olduğuna inanıyorum. Bununla birlikte Hisse alımı, satım hizmetini enpara üzerinden sağlayacağını ümit ederim.

  • Enpara.com Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön